"Музыкалық колледж - дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі
Ш. Әбіловтың вокал мектебі

muscomplexpavl.edu.kz қайтып келу

2018,наурыз,29 Қазақстанның жас орындаушыларының ХХХІХ Республикалық конкурсының жеңімпаздарын құттықтаймыз, Астана қаласы

• Category: Мұрағат
  • Published on Thursday, 29 March 2018 09:27
  • Written by Administrator
  • Hits: 1032
26-29 наурыз аралығында бірнеше турда Астана қаласында өткен Қазақстанның жас орындаушыларының ХХХІХ Республикалық конкурсының жеңімпаздарын құттықтаймыз. Музыкалық колледж студенттері осы конкурста жүлделі орындарға ие болды. Нигметова Сания «Ән салу» бөлімінің 3 курс студенті, академиялық вокал мамандануы 1 орын үшін диплом алды. Алтиева Даурия, Сания сияқты курста оқып жүрген 2 орын алды. «Ән салу» бөлімінің 4 курс студенті Әшірбек Әділбек 2 орынға ие болды. Студенттердің педагогы – Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген әртісі Әбілов Шахимардан Қайдарұлы. Концертмейстер – М.А. Полуэктова.