"Музыкалық колледж - дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі
Ш. Әбіловтың вокал мектебі

muscomplexpavl.edu.kz қайтып келу

Вокал мектебі туралы

Ашылу жылы - 2011 жыл
Мектептегі білім берудің халықаралық стандарттарына сәйкес ұлттық вокал мектебінің деңгейін көтеруге, балалардың дауысын қорғауға мұқият қарауға мүмкіндік береді.
Негізгі қызмет түрлері:
1.Балалардың вокал өнерін дамыту

2.Вокальдық - техникалық жетілдіру және ән айту әдістерін дамыту
3.Әншіге шығармашылық-орындаушылық тәрбие беру
4.Отандық әншілердің бәсекеге қабілеттілігін арттыруға ықпал ететін көптеген бағдарламаларды құру
5.Беделді халықаралық конкурстарға, шеберлік сабақтарына қатысу және даярлау
6. Жас таланттарды іздеу және анықтау

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген әртісі, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты, Абай атындағы мемлекеттік академиялық опера және балет театрының солисті, Халықаралық шығармашылық академиясының академигі, Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының профессоры Шахимардан Қайдарұлы Әбілов балалармен сабақ жүргізеді..
Балалар мектепке 7 жастан қабылданады.
Барлық мектеп оқушылары кәсіби музыкалық пәндер толық ауқымы музыкалық мектеп-интернат базасында өтеді, сондай-ақ кешеннің барлық студенттері белсенді концерттік қызмет жүргізеді.